průměr    2 cm          7 Kč

          průměr    2,5 cm     10 Kč

          průměr    3 cm        13 Kč

          průměr    3,5 cm      16 Kč

          průměr    4 cm         20 Kč

          průměr    5 cm         25 Kč

        

Letos mám i jiné druhy begonií. Kolumbijské zvonkové květy "C". Mocca listy barvy kávy "M". Nonstop "N" a jiné druhy.

Všem milovníkům květin. Nabízíme Vám hlízy begónií velkokvětých (stojatých) ve směsi 7 barev. Barva bílá, žlutá, zlatěoranžová, lososová, růžová, jasně červená, tmavěčervená. Begonie převislé ve směsi 10 barev. Barva bílá, žlutá, světle žlutá, lososová, ružová, světle červená, tmavě červená, měděná, žlutě-oranžová a růžovo-bílá. Po dohodě možné i v jednotlivých barvách.

Hlízy pěstujeme v drsnějším podnebí drahanské vysočiny v zahradnictví Begonia Kulířov více jak 70 roků. Cena je podle průměru hlízy u velkokvětých i převislých stejná. Begonie kvetou již tento rok i z těch nejmenších hlíz. Z těchto velikostí sestavujeme kolekce od všech barev, které pěstujeme. Viz přiložený objednávkový list. Není nutný, můžete si udělat vlastní objednávku

Dodací podmínky: Objednané hlízy zasíláme poštou na dobírku od ledna do konce měsíce dubna do vyprodání zásob. Hlízy se zasílají za vhodného počasí mimo období silnějších mrazů. Možno odebrat i ososbně po celý týden od 16.00 hod. do 18.00 hod. včetně sobot i nedělí. K ceně hlíz připočítáváme poštovné, které je rok od roku větší. Zvažte zda-li je pro Vás výhodné objednání malého počtu hlíz. Výhodná je objednávka pro dva tři zájemce dohromady. V balíčku zásilky oddělíme. Dále připočítáváme balné 10 Kč. Je-li požadovaná velikost hlízy vyprodaná, vyhrazujeme si zaslat hlízy větší nebo menší vždy o jeden stupeň nahoru nebo dolů, s cenovým rozdílem 2 až 3 Kč za kus. Příklad : pokud si objednáte hlízy velikost 5 a více cm za 16 Kč a nebudou na skladě, zašleme hlízy 4-4,7 cm nebo obráceně. Napište zda souhlasíte. Objednávejte včas a nezapomeňte uvést správnou a přesnou  adresu. V případě, že vlastníte telefon i telefonní číslo.Vlastnosti begónií - ze zasílaných hlíz je možno pěstovat na celém území naší republiky. Po celé léto až do podzimu bohatě kvetoucí rostliny. Potřebují dostatek vláhy, světla a čerstvého vzduchu. Při dobrém ošetřování podle našeho návodu, přikládaného ke každé zásilce, vydrží i několik roků.

 

 

Děkujem Vám, že jste navštívili naše webové stránky, věříme, že se Vám budou líbit a těšíme se na Vaši objednávku.

             Begonia Staněk—kulířov